Wieczór Panieński Wrocław

limuzyna panieński Wrocław

Wieczór panieński Wrocław - czyli jak bawić się na całego na panieńskie!
Limuzyna i Striptizer!

Nasza Najdłuższa limuzyna jest na 11 metrów i pomieści sporo osób – ściślej mówiąc, Was wszystkie. Jest ona specyficzną, jedyną w swoim rodzaju limuzyną na polskim rynku. Jak widać po zdjęciach, jest to dłuższa, przedłużana limuzyna. Możecie też Państwo zauważyć że limuzyna ma niestandardowe, rzadko spotykane ekskluzywne & komfortowe wnętrze. Do tego wszystkiego dodana jest nutka nowoczesności. Jaki widać po zdjęciach, oprócz bardzo wygodnych białych siedzeń, które z resztą są też bardzo luksusowe (pikowane), znajdują się monitory LCD. Mogą być na nich odtwarzane teledyski. Nasza limuzyna posiada również system audio. Jest on bardzo wyjątkowy, gdyż można się do niego podłączyć za pomocą bluetooth’a. Możecie więc być swoim własnym DJ-em na imprezie i odtwarzać co tylko fajnego przyjdzie do głowy za pomocą telefonu. Ceny wynajmu limuzyn we Wrocławiu wahają się od 300 – 400 PLN. Jeśli z kolei organizujecie facetowi wieczór kawalerski, spójrzcie tutaj: wieczór kawalerski Wrocław.

Wieczór Panieński we Wrocławiu

Szykuje się Wam wieczór panieński w mieście Wrocław, limuzyna to świetna atrakcja na panieńskie! Jesteś druhną i szukasz pomysłu na zorganizowanie swojej koleżance wieczoru panieńskiego? Świetnie trafiłyście, Wrocław to miasto pełne dobrej, pozytywnej energii gdzie można się świetnie bawić. Limuzyna na wieczór panieński to idealne rozwiązanie. Dostajecie od nas w prezencie tzw. welcome drink – w postaci szampana oraz kieliszki jak i szklanki do drinków. Oczywiście możecie wnosić swój alkohol. 

Do limuzyny możecie dobrać oczywiście pokaz tańca profesjonalnego tancerza erotycznego (jest to jednak opcja dodatkowa). Co więcej, oferujemy: przejazd najdłuższą limuzyną tego rodzajuSystem Audio – indywidualny DJ (możecie odtwarzać piosenki ze telefonu, welcome drink, ekskluzywny przejazd, szklane kieliszki) Postaramy się Was odstawić jak najbliżej imprezy oraz  podjechać jak najbliżej miejsca odbioru. Standardowo czas jazdy wynosi jedną godzinę. Można jednak przedłużyć wynajem limuzyny o kolejną – będzie wtedy nieco taniej (choć sam pakiet początkowy charakteryzuje się przydawką tanio). U nas możecie także sprawdzić inne atrakcje i pomysły na wieczór panieński we Wrocławiu.

striptizer na wieczór panieński Wrocław
Limuzyna na wieczór panieński wrocław

Wieczór Panieński Wrocław

Gdy chodzi o wieczór Panieński to umówmy się – Wrocław z tego po prostu słynie. Jest to piękne miasto o wspaniałej ilości różnorakich klubów, swoistego rodzajów pasaży, gdzie można wybierać między jednym klubem a drugim. Sam clubbing jest tutaj świetnie rozwinięty i można przebierać między ofertami. Oprócz tego zarówno Panna Młoda jak i wszystkie Panie z imprezy oznaczonej mianem “Wieczór Panieński”, są bardzo mile witane w każdym klubie – bądź to bez płacenia za samą Pannę młodą w kontekście wejściówki, bądź nie trzeba płacić za całą ekipę. Nic więcej dziwnego, że fraza “limuzyna Wrocław” , “limuzyna panieński Wrocław” jest bardzo często wpisywana w wyszukiwarkę. 

Zdecyduj się na Wrocław już dziś, a przygotujemy dla Ciebie pakiet obowiązkowy a więc limuzyna i clubbing. Możemy Wam zaoferować chociażby darmowe wejścia do niektórych bardzo prestiżowych klubów. Szofer po prostu doradzi Wam najlepiej, jeśli nie byłybyście zdecydowane. Limuzyna na wieczór Panieński Wrocław – zapraszamy. Nasza limuzyna jest przedłużana a więc pomieści bardzo dużo osób!


Szofer Limuzyny


Kierowca limuzyny może także podwieźć Was w miejsce gdzie taki będzie można kupić. Właściwie to szarmancki Kierowca obsłuży Was jak należy w każdym detalu – od powitalnego otwarcia drzwi dla Panny Młodej po doradzenie gdzie fajnie udać się na imprezę, gdzie zatrzymać się na zdjęcia tak aby była fajna pamiątka gdy chodzi o wieczór Panieński. Nasz kierowca zadba również o względy techniczne. Jeśli wystąpi jakakolwiek potrzeba (choćby podłączenia do systemu audio, obsługi klimatyzacji, etc.) – zatrzyma on się jak tylko to możliwe i Państwu we wszystkim pomoże. Dojedziemy pod samą imprezę, tak aby było Państwu wygodnie. Wiemy dobrze jakiego podejścia wymagacie i właśnie to Wam chcemy zapewnić. Przede wszystkim punktualność oraz jak najbliższe dotarcie do celu. Oprócz tego, rzecz jasna – kulturalny Pan Szofer na poziomie, jest ubrany obowiązkowo w marynarkę.

Wynajem limuzyny wrocław cena

Limuzyna i striptizer we Wrocławiu to świetny pakiet na wieczór panieński!

Spis treści