O nas

Limuzyna wynajem Wrocław

Limuzyna wynajem Wrocław – długa na 13 metrów.

Najdłuższa i najnowsza limuzyna Wrocław – Zajmujemy się profesjonalną organizacją przejazdów limuzyną Lincoln Town Car 180 po Wrocławiu. Od kilku lat organizujemy przejażdżki na wieczorach kawalerskich oraz panieńskich. Realizujemy zlecenia na studniówki, śluby, zaręczyny, rocznice, transfery z lotniska, randki, urodziny czy inne imprezy okolicznościowe.

Limuzyna wynajem Wrocław3 drzwi otwierane z boku, z czego jedne o większej szerokości (patrz galeria) co pozwala na większy komfort przy wsiadaniu oraz wysiadaniu. Na ślubie stanowi świetny motyw gdzie świadkowie wsiadają przez jedne drzwi a Para Młoda przez drugie.Jest to bardzo wyjątkowa limuzyna. Rzuca się to od razu w oczy, po samych zdjęciach.

Najdłuższa limuzyna w Polsce – Lincoln Town car 180 w nowej kaście posiada również 3 monitory LCD. Podczas jazdy zazwyczaj odtwarzane zostają tam teledyski. Na zamówienie klienta możemy odtwarzać inne dedykowane nagrania. Staram się dostarczać jak najlepszą usługę. Oferując prestiżowy przejazd limuzyną po Wrocławiu, dostarczamy również zestaw szklanych kieliszków do szampana oraz kuler z lodem. Więcej zdjęć w galerii. Obejrzcie limuzynę dokładnie! Wyróżnia się spośród innych.

Obsługa różnego rodzaju imprez: wieczór kawalerski, wieczór panieński, wesele – ślub, studniówka, urodziny, randka, transfer z lotniska oraz inne. Przemyślcie dobrze swój wybór limuzyny! Macie pytania? Dzwońcie!

Zapraszamy Was do świetnej zabawy!

Limuzyna na 13 osób Wrocław
Wynajem Limuzyny Wrocław