O nas

Wynajem limuzyny we Wrocławiu

Limuzyna na 13 osób Wrocław

Limuzyna na 13 osób Wrocław jest już dostępna w wersji HUMMER. 
 

Przedstawiamy Wam najdłuższą limuzynę tego rodzaju – długa na 13 metrów z aż trzema drzwiami otwieranymi z jednej strony. Notabene ta limuzyna jest największa limuzyną LINCOLN w mieście Wrocław. Wynajem limuzyny w miejscowości Wrocław może być dla Was niezwykłą frajdą. Jest to przeto idealne rozwiązanie na takie zabawy jak panieńskie czy kawalerskie. Nie bez przyczyny na zapytanie wieczór kawalerski Wrocław czy wieczór panieński Wrocław pojawiamy się bardzo wysoko w wyszukiwarkach.  Macie więc większą ekipę i potrzebna jest limuzyna na 13 osób w miejscowości Wrocław?

Dlaczego warto nas wybrać? Bo jest to:

Limuzyna na 13 osób Wrocław

1. Po pierwsze, jest to Najdłuższa i najnowsza limuzyna we Wrocławiu – Zajmujemy się profesjonalną organizacją przejazdów limuzyną Lincoln Town Car 180 po Wrocławiu. Od kilku lat organizujemy przejażdżki na wieczorach kawalerskich oraz panieńskich. Realizujemy zlecenia na studniówki, śluby, zaręczyny, rocznice, transfery z lotniska, randki, urodziny czy inne imprezy okolicznościowe.

2. Po drugie, jest to wyjątkowa limuzyna posiadająca 3 drzwi otwierane z boku, z czego jedne o większej szerokości (patrz galeria) co pozwala na większy komfort przy wsiadaniu oraz wysiadaniu. Na ślubie stanowi świetny motyw gdzie świadkowie wsiadają przez jedne drzwi a Para Młoda przez drugie. W istocie możecie zobaczyć więcej cudownych zdjęć tutaj: limuzyna na 11 osób Wrocław.

3. I w końcu po trzecie, to Najdłuższa limuzyna w Polsce – Lincoln Town car 180 w nowej kaście posiada również 3 monitory LCD na których w trakcie jazdy zazwyczaj odtwarzane zostają teledyski a na zamówienie klienta możemy odtwarzać inne dedykowane nagrania. Staram się dostarczać jak najlepszą usługę. Oferując prestiżowy przejazd limuzyną po Wrocławiu, dostarczamy również zestaw szklanych kieliszków do szampana oraz pojemnik z lodem.

Obsługa różnego rodzaju imprez: wieczór kawalerski, wieczór panieński, wesele – ślub, studniówka, urodziny, randki, transfer z lotniska oraz inne.