Wynajem limuzyny we Wrocławiu

Limuzyna na 11 osób Wrocław

Limuzyna na 11 osób w mieście Wrocław już dostępna w wersji HUMMER. Najdłuższa limuzyna Wrocław wynajem – wynajmij najdłuższą w Polsce limuzynę aby w prestiżowy sposób zaskoczyć Drogą Ci osobę. Nade wszystko cenimy sobie to, aby czuli się Państwo komfortowo, niezależnie czy jest to wieczór panieński we Wrocławiu czy wieczór kawalerski. Limuzyna musi być więc świetnie przygotowana na kurs, czysta oraz powinna posiadać szklane kieliszki jak i szklanki. Notabene w naszej ofercie znajdziecie więc Państwo to wszystko. W rzeczy samej – nie posiadamy plastikowych kubków a jedynie szklanki. Co więcej, dzięki temu że ta limuzyna na 11 osób jest specjalnie przedłużana (w takiej formie została sprowadzona ze Stanów Zjednoczonych), barek jest więc znacznie szerszy niż w standardowej (nie krótkiej, a standardowej) limuzynie. 

Macie więc Państwo do dyspozycji tak naprawdę zarówno kieliszki do szampanów jak i szklanki do whisky, drinków czy innych trunków. Na koniec dodamy więc że nie wiele osób oferuje taką możliwość. Zważywszy na to że jesteśmy notabene jedynymi którzy posiadają przedłużaną limuzynę w najnowszej dostępnej wersji, gwarantujemy więc Państwu że nie znajdziecie Państwo innej takiej limuzyny. Zatem proszę rozumieć to jako w rzeczy samej gwarancję! Odnośnie do samej limuzyny, została ona szczegółowo opisana na stronie głównej. Rzecz jasna na tej stronie z kolei mogą Państwo zobaczyć galerię zdjęć. Galeria składa się tylko z niektórych zdjęć, więcej zdjęć limuzyny można również obejrzeć na stronie głównej.

Limuzyna na 11 osób

W mieście Wrocław to notabene nie jedyny imprezowy pojazd który pomieści tak dużą ilość osób. Są jeszcze imprezowe autobusy ale czy dają one taki sam prestiż? Tak czy owak, niewiele jest przedłużanych limuzyn tego typu w ogóle w Polsce. Podczas jazdy limuzyną właściwie nie muszą się Państwo o nic martwić. Po pierwsze o przejazd dba Szofer. Po drugie jeśli chcecie zatrzymać się po dodatkowy alkohol nie ma z tym problemu. Po trzecie jeśli macie swoje własne piosenki również można podłączyć się do systemu audio. I wreszcie po czwarte, kieliszki oraz szklane szklanki na Was czekają a więc będziecie mogli poczuć smak jazdy godny limuzyny. Aby wrócić do rzeczy pod poniższym linkiem: limuzyna Wrocław znajdziecie Państwo limuzynę HUMMER. Na zakończenie jeśli chcecie więcej informacji, odwiedźcie tę stronę: limuzyna na 13 osób Wrocław. 

Dlaczego więc warto wybrać tę limuzynę? Po pierwsze, jest najdłuższa więc generuje fenomenalne wrażenie, po drugie pomieścicie się w niej wszyscy i będzie komfortowo (na dłuższą metę nie będziecie się cisnęli). Po trzecie, mamy dla Was dodatkowe atrakcje. Po czwarte mamy przygotowaną świetną trasę specjalnie dla Was. Co więcej, macie doskonały system audio który rozwala uszy oraz szklane naczynia do trunków :).