wieczór panieński jakie atrakcje
20
Wrz

Wieczór panieński – jakie atrakcje?

Jesteś Świadkową i właśnie co zastanawiasz się jakie atrakcje na wieczór panieński wybrać? Abyście mieli pełny wgląd – mamy na myśli cały #teambride to fajnych pomysłów na zabawy na wieczór panieński przedstawimy Wam poniżej najczęściej wybierane TOP 10 zabaw na wieczory panieńskie. Zanim jednak to zrobimy, chcemy po pierwsze zaprosić do już od długa istniejącego wpisu na temat TOP 5 pomysłów na panieńskie – wieczór panieński Wrocław.

Jakie więc atrakcje na wieczór panieński będą dla Was najlepsze? To wszystko zależy od tego, co jako cały #teambride lubicie najbardziej. Na wstęp chcielibyśmy zaprosić Was do organizacji grupy na portalu społecznościowym. Może to być taki portal jak chociażby FB czy Instagram. Co więcej, zaraz po tym jak ustalicie co lubicie najbardziej razem robić i czy np. kajaki jako pomysł na wieczór panieński byłby dla Was najlepszy, ustalcie budżet. Jakie więc atrakcje na wieczór panieński wybrać? Jakimi inspiracjami się posłużyć abyście byłby w pełni zadowolone?

jakie atrakcje na wieczór panieński

Jakie zabawy na wieczór panieński? TOP 10 pomysłów

 

Po pierwsze zainspirujcie się podanymi poniżej przykładami. Abyście miały pełny wgląd do atrakcji na panieńskie przedstawiamy TOP 10 pomysłów na wieczór panieński:

1. Po pierwsze wynajem limuzyny – imprezowego pojazdu. W miastach typu Warszawa, Wrocław, Kraków, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Poznań jest ich naprawdę wiele. Przykładowo w Warszawie jest mnóstwo limuzyn Hummer. Możecie tam nawet znaleźć takie imprezowe pojazdy jak różowa limuzyna Hummer. Od niedawna tak naprawdę ten imprezowy pojazd znajdziecie również w mieście Wrocław – wystarczy wpisać: limuzyna Hummer Wrocław. Nie są to jedyne limuzyny jednak na te miasta. W Warszawie oraz Krakowie mamy też do dyspozycji takie pomysły jak imprezowy autobus czy imprezowy amerykański autobus (school bus). 

Pomysłów na to jakie atrakcje na wieczór panieński wybrać jest naprawdę wiele w przypadku imprezowych samochodów.  Co więcej, daleko nie szukać bo we Wrocławiu mamy przecież opcję party nysy która również jest dostępna na ten rodzaj imprezy. Należy jednak pamiętać że jeśli szukacie czegoś w dużej grupie (powyżej 12 osób) to potrzebna jest Wam limuzyna XL. Oficjalną stronę jeśli chodzi o duże limuzyny znajdziecie tutaj: Limuzyna Wrocław Hummer

2. Po drugie, sportowy panieński. Tak, od niedawna istnieje taka opcja w wielu miastach. Tak jak wcześniej bardzo popularny zaczął być sportowy kawalerski, tak dziś i Panie na panieńskim lubią się pobawić w sposób sportowy a nie tylko alkoholowy :). Sportowy panieński znajdziecie w ofercie wielu miast – na pewno w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu czy Trójmieście są takie opcje. Również Poznań pewnie coś takiego oferuje.

 

Inspiracje na wieczór Panieński - TOP 10

 

3. Po trzecie show. Tancerz erotyczny może wykonać dla Was świetny performance. Jak wygląda pokaz jeśli chodzi o striptiz na wieczór panieński? Jest to przynajmniej 15-20 minutowy występ tancerza który robi to od lat. Performance – występ erotyczny tancerza odbywa się podczas muzyki którą wcześniej przygotuje. Sam tancerz erotyczny przygotowuje swój repertuar na wieczór panieński. Nie ma również problemu żeby taniec erotyczny odbył się w limuzynie. Show w limuzynie to jeden z najbardziej popularnych ostatnio kombinacji. 

Jeśli chodzi o piosenki to abyście były zadowolone możecie się z nim dogadać aby zatańczył jeden utwór od Was. Tancerz erotyczny zazwyczaj ma swoje piosenki. Jeśli chodzi o dostępność to na pewno miasta: Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Kraków – tam zapewniamy Was, nie będzie problemu ze znalezieniem tancerza erotycznego. 

4. Po czwarte, SPA na wieczór panieński. Po prostu czysta klasyka. Odbycie świetnego seansu w SPA z dziewczynami to dla dziewczyn które lubią leniwe pobyty w dużych miastach :). I to znów, mamy dostępność na: Warszawę, we Wrocławiu, w Gdańsku, Sopocie, Gdyni oraz Krakowie. Gdzieś indziej może być ciężko.

5. Co więcej – 5 punkt należy do zabawy w stylu imprezy w klubie na wieczór panieński. Tutaj również pojechaliśmy klasyką. Impreza w klubie na wieczór panieński to totalny #mustbe. Nieodłącznie zabawy w klubie są świetnymi pomysłami na wieczory panieńskie. Pamiętajcie aby się nie rozdzielać. No i co najważniejsze – to wieczór Pani Młodej, nie Wasz ;).

 

atrakcje na wieczór panieński - jakie

Zabawy na Panieński - TOP 10

6. Bez wątpienia pole dance. Pole dance to jedna z najbardziej świeżych atrakcji na wieczory panieńskie. Bezkompromisowo plasuje się ona w TOP 10 jeśli chodzi o wyjątkowe zabawy na panieński. Unikatowe inspiracje na wieczór panieński to bardzo trudna rzecz. Oryginalny wieczór panieński to cały czas trudna rzecz do zorganizowania. Jeśli byłyście już na wieczorach tego typu, same dobrze wiecie. Pomysły się w pewnym momencie po prostu kończą. Tutaj natomiast mamy do czynienia z fenomenem jeśli chodzi o wyjątkowość.

7. Kajaki. Tak po prostu popływać. Jakkolwiek by na to nie patrzeć, kajaki to świetny pomysł na zabawę na panieński. Zdecydowanie powinien on się znaleźć w TOP 10 zabaw na wieczór panieński. Dlaczego? Po pierwsze jest to połączenie sportu z pożytecznym. Jak sami dobrze wiecie dzisiejszy styl życia jest daleki od zdrowych nawyków. Tutaj natomiast mamy coś, dzięki czemu się zabawicie i przy okazji poćwiczycie. 

Takie połączenie jest kluczowe do tego abyście były zadowolone z waszego panieńskiego. Dodatkowo – kajaki na pewno będą od Was wymagać namówienia do tego całej ekipy, bądźcie jednak spokojni – na wszystkie atrakcje zdarzają się marudy. Rolą Druhny jest zorganizować ten wieczór, dlatego Pani Świadkowa – bądź odważna, spływ kajakowy to fajny pomysł na panieński! Oczywiście takie inspiracje na wieczór panieński znajdziecie ponownie na pewno we Wrocławiu, w Poznaniu, w Warszawie, Krakowie oraz jeśli chodzi o Trójmiasto. 

8. Na przykład masaż :). I tu znów klasyka. Podobnie jak SPA, masaż na wieczór panieński będzie bardzo fajnym i rekreacyjnym pomysłem. Tutaj znów, jednocześnie się zabawicie, pośmiejecie ale i zrobicie fajną niespodziankę Pani Młodej.

jaki pomysł na wieczór panieński

Oryginalny wieczór panieński

9. Co więcej – kolacja na panieński. Miasta takie jak Warszawa, Wrocław, Trójmiasto czy Poznań, Kraków słyną z świetnych restauracji. Po pierwsze w tych dużych aglomeracjach macie świetną możliwość znalezienia kuchni z całego świata! Indyjska, Afrykańska, Meksykańska – to tylko niektóre kuchnie jakie możecie spotkać we Wrocławiu czy w innych miastach. Niemniej zatem nie zapominajcie że oprócz imprezy warto jeszcze dobrze pojeść! 

10. Na koniec na naszej liście zamieszczamy – nienajgorszy pomysł mimo że ostatni ale gry i zabawy na wieczór panieński. Różnego rodzaju gry i zabawy na panieński mogą rozgrzać Was do czerwoności. Można takowe zakupić na allegro czy innych portalach. Znajdziecie je również w każdym empiku. Dodatkowo można zamówić jeszcze fajne akcesoria na panieńskie. Życzymy udanej zabawy abyście były zadowolone!