09
Mar

TOP 5 pomysłów na wieczór panieński we Wrocławiu

Interesuje Was wieczór panieński we Wrocławiu? Przedstawimy dla Państwa szereg pomysłów na wieczór panieński. Rozpoczynając od tego, że mamy do czynienia z miastem Wrocław, należałoby zacząć od miejsc, które trzeba obowiązkowo zwiedzić. Oto TOP 5 pomysłów na wieczór panieński we Wrocławiu:

  • Trasa turystyczna limuzyną – Retro Nyską.

Po pierwsze, zakładamy że spotykając się na wieczorze panieńskim raczej nie wszystkie z Pań są z Wrocławia. W tym mieście na pewno warto zwiedzić takie rewiry, jak: Ostrów Tumski, Stare Miasto, Wyspę Słodową, Sky Tower oraz Hale Stulecia i okolice Placu Grunwaldzkiego. Jako przykład, Limuzyna Retro nysa (Nyska 522) jest dla Państwa świetnym rozwiązaniem na wieczór panieńskim aby pogodzić prestiżowy, ekskluzywny przejazd limuzyną w klimacie retro i jednocześnie zwiedzić te miejsca we Wrocławiu. Co do ceny, można tutaj się umówić w zależności od spędzonych godzin. Rzeczywiście, w Retro Nysce mogą Panie napić się szampana, cieszyć podróżą w ekskluzywnym stylu (Nyska ma specjalne wyposażenie wnętrza a przy tym jest urocza – co widać na zdjęciach). Nawiasem mówiąc zobaczcie też naszą stronę wieczór panieński Wrocław. Zajrzycie tam abyście mogły przejrzeć całą ofertę.

  • Limuzyną pod klub – przejazd wieczorową porą po Wrocławiu.

Po drugie, czy interesuje Was idealna limuzyna na wieczór panieński we Wrocławiu? Zatem dobrze trafiliście, tylko u nas mogą Państwo wynająć limuzynę która pomieści wiele osób i jednocześnie zapewni im odpowiedni komfort. Notabene nie chcą się przecież Państwo cisnąć jak sardynki w puszce podczas przejazdu limuzyną :). Po pierwsze – stąd, oferujemy jak widać z resztą po zdjęciach – przedłużaną limuzynę Lincoln Town Car 185. Co więcej, nasza limuzyna posiada również nowoczesne wyposażenie Audio z którym możecie się łączyć za pomocą swoich telefonów komórkowych i zostać imprezowym DJ-em. Oprócz tego w naszej limuzynie istnieje wprawdzie opcja karaoke. Jest to również idealna limuzyna do ślubu ze względu na swój biały kolor.

 

TOP 5 atrakcji na wieczór panieński w mieście Wrocław

 
  • Gra w planszówkę jako pomysł na wieczór panieński.

Po trzecie, gdy już pozwiedzacie Wrocław, warto przygotować się na wieczorowy clubbing. Rzeczywiście, Idealna do tego celu będzie zatem dla Was planszówka. Dzisiaj, jak wiadomo w modzie są bardzo dobre zestawy planszowe. I tego nie brakuje w wieczorów panieńskich i kawalerskich. Tym bardziej, że celem takiej planszówki jest notabene urozmaicenie wieczorowego wypadu :). Tak naprawdę misje jakie będą musiały zrobić druhny, przegrane oraz Panna Młoda bywają niekiedy bardzo abstrakcyjne co podkręci wieczór panieński we Wrocławiu! Jeśli z kolei szukacie pomysłu na kawalerski, tutaj go znajdziecie: wieczór kawalerski Wrocław.

  •   Spa we Wrocławiu.

Po czwarte – tak jest, Spa to coś, co my Kobiety faktycznie uwielbiamy :). Wrocław notabene charakteryzuje się bardzo ciekawymi kompleksami Spa. Chociażby przy ulicy Teatralnej czy Aquaparku. Tutaj macie też możliwość uczestniczenia w ceremonii w saunie, gdzie Mistrz Sauny podkręci temperaturę abyście bawiły się dobrze.

  • Escape room.

Co więcej, coś, co jest w szczególności ostatnio w modzie gdy chodzi o wieczór panieński we Wrocławiu. Mimo jeśli nie jesteście zawodowymi graczami, to polecamy motywowane escape roomy, własnie na wieczór panieński czy kawalerski. Jeśli wciąż nie jesteście przekonane, możecie oczywiście do nas zadzwonić!

Mamy nadzieję że po przeczytaniu naszych TOP 5 pomysłów na wieczór panieński we Wrocławiu, znajdziecie idealne rozwiązania dla siebie. Chcemy abyście były zadowolone!

limuzyna Wrocław panieńskie
wieczór panieński Wrocław