09
Mar

TOP 5 pomysłów na wieczór panieński we Wrocławiu

Interesuje Was wieczór panieński we Wrocławiu? Przedstawimy dla Państwa szereg pomysłów na wieczór panieński. Rozpoczynając od tego, że mamy do czynienia z miastem Wrocław, należałoby zacząć od miejsc, które trzeba obowiązkowo zwiedzić. Oto TOP 5 pomysłów na wieczór panieński we Wrocławiu:

  • Trasa turystyczna limuzyną – Retro Nyską.

Zakładamy że spotykając się na wieczorze panieńskim raczej nie wszystkie z Pań są z Wrocławia. W tym mieście na pewno warto zwiedzić takie rewiry, jak: Ostrów Tumski, Stare Miasto, Wyspę Słodową, Sky Tower oraz Hale Stulecia i okolice Placu Grunwaldzkiego. Limuzyna Retronysa (Nyska 522) jest dla Państwa świetnym rozwiązaniem na wieczór panieńskim aby pogodzić prestiżowy, eksluzywny przejazd limuzyną w klimacie retro i jednocześnie zwiedzić te miejsca we Wrocławiu. Co do ceny, można tutaj się umówić w zależności od spędzonych godzin. W Retro Nysce mogą Panie napić się szampana, cieszyć podróżą w eksluzywnym stylu (Nyska ma specjalne wyposażenie wnętrza a przy tym jest urocza – co widać na zdjęciach).

  • Limuzyną pod klub – przejazd wieczorową porą po Wrocławiu.

Interesuje Was idealna limuzyna na wieczór panieński we Wrocławiu? Dobrze trafiliście, tylko u nas mogą Państwo wynająć limuzynę która pomieści wiele osób i jednocześnie zapewni im odpowiedni komfort. Nie chcą się przecież Państwo cisnąć jak sardynki w puszce podczas przejazdu limuzyną :). Stąd, oferujemy jak widać z resztą po zdjęciach – przedłużaną limuzynę Lincoln Town Car 185. Nasza limuzyna posiada również nowoczesne wyposażenie Audio z którym możecie się łączyć za pomocą swoich telefonów komórkowych i zostać limuzynowym DJ-em. Oprócz tego w naszej limuzynie istnieje opcja karaoke. Jest to również idealna limuzyna do ślubu ze względu na swój biały kolor.

  • Gra w planszówkę jako pomysł na wieczór panieński.

Gdy już pozwiedzacie Wrocław, warto przygotować się na wieczorowy clubbing. Idealna do tego celu będzie dla Was planszówka. Dzisiaj, jak wiadomo w modzie są bardzo dobre zestawy planszowe. I tego nie brakuje w przydaku wieczorów panieńskich i kawalerskich. Tym bardziej, że celem takiej planszówki jest urozmaicenie wieczorowego wypadu :). Misje jakie będą musiały zrobić druhne, przegrane oraz Panna Młoda bywają niekiedy bardzo abstrakcyjne co podkręci wieczór panieński we Wrocławiu!

  •   Spa we Wrocławiu.

Tak jest, Spa to coś, co my Kobiety uwielbiamy :). Wrocław charakteryzuje się bardzo ciekawymi kompleksami Spa. Chociażby przy ulicy Tetralnej czy Aquaparku (tutaj macie też możliwość uczestniczenia w ceremonii w saunie, gdzie Mistrz Sauny podkręci temperaturę).

  • Escape room.

Coś, co jest w szczególności ostatnio w modzie gdy chodzi o wieczór panieński we Wrocławiu. Jeśli nie jesteście zawodowymi graczami, to polecamy motywowane escape roomy, własnie na wieczór panieński czy kawalerski.

Mamy nadzieję że po przeczytaniu naszych TOP 5 pomysłów na wieczór panieński we Wrocławiu, znajdziecie idealne rozwiązania dla siebie.

TOP 5 pomysłów na wieczór panieński we Wrocławiu
4.8 (95%) 8 vote[s]