23
Gru

Limuzyna na absolutoriumInteresuje Was Limuzyna na absolutorium? Przyszedł wreszcie czas zakończyć zmagania na Uczelni i postanowiliście zorganizować coś wyjątkowego? Limuzyna to nieprzeciętne rozwiązanie. Przykładowo, Panie bardzo często szukają naszej limuzyny wpisując w wyszukiwarkę “Wynajem limuzyny na wieczór panieński Wrocław“. Jak widać jest ona na różne okazje. Może ona nie tylko przewieźć Was. Jest to wspaniały prezent dla rodziców. Pokażcie im Wrocław z perspektywy przejazdu w atrakcjyjnej, najdłuższej limo. Przejedziemy się po głównych ulicach Wrocławia a na końcu możemy skończyć przy restauracji gdzie oczywiście postawicie wykwintny obiad Waszym rodzicom :).  Wrocław ma wiele do zaoferowania. Przede wszystkim chcielibyśmy zwiedzić z Wami i Waszymi rodzicami takie miejsca jak główne ulice Kazimierza Wielkiego czy chociażby Plac Grunwaldzki. Możemy zatrzymać się przy widowiskowych parkach, Muzeum Narodowym czy w innych miejscach, w jakichkolwiek byście sobie zażyczyli. Może to być oczywiście także Uczelnia skoro już za nią tęsknicie.

limuzyna na absolutorium

Limuzyna Wrocław

Limuzyna na absolutorium dla Rodziców

Jeśli więc jesteście zainteresowani wynajmem limuzyny dla Rodziców bądź też dla siebie we Wro – skontaktujcie się z nami. Możecie to zrobić za pomocą formularza kontaktowego bądź bezpośrednio zadzwonić pod wskazany na dole strony numer. Należałoby przecież wynagrodzić Rodzicom ten kawał ciężkiej pracy – oprócz pokazania im Uczelni oraz innych ciekawych miejsc w mieście, pokażcie im też luksus i wyjątkowy komfort na który na pewno zasłużyłi!

Limuzyna we Wrocławiu jako pomysł na imprezę

Limu we Wro to też świetny pomysł na po prostu imprezę wieczorową. Jeśli tylko checie, mamy możliwość podjechania pod Waszą domówkę a następnie zawiezienia Was na imprezę. Taki przejazd oczywiście nie będzie drogi. Jest to krótka wyprawa spod Waszej imprezy do klubów gdzie można potańczyć. W końcu na domówce przychodzi taki czas, gdzie trzeba się udać na zewnątrz i nie zamęczać już więcej sąsiadów!

2018-12-23