limuzyna Hummer Wrocław
17
Wrz

Limuzyna Hummer Wrocław

Potrzebna Wam duża limuzyna Hummer w mieście Wrocław? Idealnie trafiliście. Wynajem limuzyny Hummer to bardzo dobry wybór w przypadku gdy jest 15 osób +. Hummer to limuzyna w czołówce gdy chodzi o duże limuzyny. Pomieści ona nie tylko 20 osób ale i 30.

Duże limuzyny we Wrocławiu to przede wszystkim limuzyny dla powyżej 15 osób. Jeśli więc macie dużą ekipę i zmagacie się to Wasz wieczór kawalerski czy też panieński będzie idealny właśnie w tej limuzynie. Po pierwsze należy przede wszystkim pamiętać o tym, czy Was stać na taką limuzynę. Hummer to nie jest tania limuzyna za 400 zł (ani nawet za 500 zł) za godzinę jazdy. Limuzyna Hummer to absolutny fenomen zarówno gdy chodzi o wielkość, wyposażenie oraz prestiż. Co to oznacza? Musi kosztować. Samo spalanie tej limuzyny dochodzi do nawet 50 litrów na 100 km. Jaki jest więc koszt limuzyny Hummer? Zobaczcie tutaj: limuzyna Wrocław hummer cena. Jeśli z kolei poszukujecie zewnętrznej strony aby upewnić się co do ceny za limuzyny hummer – limuzyna Wrocław cena.

Limuzyny Hummer na wieczór kawalerski

Limuzyny Hummer to idealne limuzyny na wieczór kawalerski. Dlaczego? Ta limuzyna ma bardzo dużo miejsca. Z tego co wiemy często jest wybierana w pakiecie z autostopowiczką czyli prosto mówiąc striptizerką. Panowie na własną rękę zamawiają taki taniec. Podobnie jest przecież z wieczorem panieńskim. Panie również z tego co nam wiadomo często domawiają show striptizera w limuzynie. Oprócz tego nierzadko spotyka się tak zwany łączony kawalerski z panieńskim. Czy to jednak dobry pomysł? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami. Po pierwsze wszystko zależy od ekipy. Przede wszystkim to Wy musicie się super znać. Po drugie, zależy to od pary. Zatem jeśli para i całe Wasze towarzystwo czujecie się ze sobą dobrze, czemu nie? Po trzecie, kwestia zależy zatem również  od tego, czy zamawiacie dodatkowe show. Jeśli nie – nie widzimy przeszkód do organizacji łączonego wieczoru na zasadzie kawalerski z panieńskim. Tu też macie super link: Hummer limuzyna Wrocław.

Hummer jako limuzyna TOP 1

Jakie są TOP 3 pomysły na wieczór kawalerski czy wieczór panieński we Wrocławiu? TOP 5 pomysły na wieczór panieński zostały już opowiedziane w innym artykule. Tutaj natomiast chcielibyśmy się skupić na pojęciu: wieczór kawalerski Wrocław. Tak samo jak skupiliśmy się na pojęciu: wieczór panieński Wrocław.

TOP 3 pomysły na wieczór kawalerski plasują się więc następująco:

  1. Po pierwsze jest to wynajem limuzyny. Abyście mieli świadomość limuzyny są różne. Jest limuzyna Hummer z serii duże limuzyny, jest limuzyna school bus a notabene są najbardziej, najczęściej wybierane limuzyny – Lincoln. Gdy chodzi o limuzyny Lincoln to są standardowe i przedłużane. Nasza jest najdłuższa.
  2. Po drugie Show erotyczne w limuzynie. Nic innego jak taniec erotyczny w limuzynie. Limuzyna i striptiz to więc  świetne połączenie zarówno dla Pań jak i dla Panów.  Korzystają z tego bowiem obie strony. Rzeczywiście wygląda to tak, że striptizerka (tancerka erotyczna) tańczy w limuzynie 3 piosenki i wykonuje taki performance dla wszystkich Panów. Bądź też z drugiej strony – tancerz erotyczny (striptizer) tańczy dla Pań.
  3. Po trzecie, clubbing. To również świetnie się łączy z wynajmem limuzyny na kawalerski w mieście Wrocław. Co więcej ta atrakcja jak i pozostałe jest również super hybrydą z limuzyną.
limuzyna hummer Wrocław (2)
Limuzyny Hummer Wrocław