O nas

Limuzyna wynajem Wrocław


 
Limuzyna wynajem Wrocław – długa na 13 metrów.

Najdłuższa i najnowsza limuzyna Wrocław – Zajmujemy się profesjonalną organizacją przejazdów limuzyną Lincoln Town Car 180 po Wrocławiu. Od kilku lat organizujemy przejażdżki na wieczorach kawalerskich oraz panieńskich. Realizujemy zlecenia na studniówki, śluby, zaręczyny, rocznice, transfery z lotniska, randki, urodziny czy inne imprezy okolicznościowe.

Limuzyna wynajem Wrocław3 drzwi otwierane z boku, z czego jedne o większej szerokości (patrz galeria) co pozwala na większy komfort przy wsiadaniu oraz wysiadaniu. Na ślubie stanowi świetny motyw gdzie świadkowie wsiadają przez jedne drzwi a Para Młoda przez drugie.

Najdłuższa limuzyna w Polsce – Lincoln Town car 180 w nowej kaście posiada również 3 monitory LCD na których w trakcie jazdy zazwyczaj odtwarzane zostają teledyski a na zamówienie klienta możemy odtwarzać inne dedykowane nagrania. Staram się dostarczać jak najlepszą usługę. Oferując prestiżowy przejazd limuzyną po Wrocławiu, dostarczamy również zestaw szklanych kieliszków do szampana oraz kuler z lodem.

Obsługa różnego rodzaju imprez: wieczór kawalerski, wieczór panieński, wesele – ślub, studniówka, urodziny, randka, transfer z lotniska oraz inne. 

Limuzyna na 13 osób Wrocław
Wynajem Limuzyna Wrocław